ISL28006FHADJZ-T7A
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC OPAMP CUR SENS 237KHZ SOT23-6
Φύλλα δεδομένων: ISL28006FHADJZ-T7A.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ISL28006FHADJZ-T7A Κατασκευαστής Intersil
Περιγραφή IC OPAMP CUR SENS 237KHZ SOT23-6 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 49816 pcs Φύλλο δεδομένων ISL28006FHADJZ-T7A.pdf
Τάση - Τροφοδοσία, Single / Dual (±) 2.7 V ~ 28 V Τάση - Είσοδος Offset 1.2mV
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT-23-6 περιστροφής Rate 0.67 V/µs
Σειρά - Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση SOT-23-6 Τύπος εξόδου -
Αλλα ονόματα ISL28006FHADJZ-T7ACT Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 26 Weeks
Τρέχουσες - Προμήθεια 50µA Τρέχουσες - εξόδου / κανάλι 8.7mA
Τρέχουσες - Bias Είσοδος 4.7µA Αριθμός μέρους βάσης ISL28006
Ενισχυτής Τύπος Current Sense -3dB εύρος ζώνης 237kHz