ISL28006FH50Z-T7A
IntersilIntersil
ISL28006FH50Z-T7A Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Intersil
Περιγραφή προϊόντος IC OPAMP CURR SENSE SOT23-5
Φύλλα δεδομένων: ISL28006FH50Z-T7A.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
250 pcs
500 pcs
1250 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ISL28006FH50Z-T7A Κατασκευαστής Intersil
Διαθέσιμη ποσότητα 81631 pcs Φύλλο δεδομένων ISL28006FH50Z-T7A.pdf
Τάση - Τροφοδοσία, Single / Dual (±) 2.7 V ~ 28 V Τάση - Είσοδος Offset 1.2mV
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT-23-5 περιστροφής Rate 0.67 V/µs
Σειρά - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση SC-74A, SOT-753 Τύπος εξόδου -
Αλλα ονόματα ISL28006FH50Z-T7A-ND
ISL28006FH50Z-T7ATR
ISL28006FH50ZT7A
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 6 Weeks
Τρέχουσες - Προμήθεια 50µA Τρέχουσες - εξόδου / κανάλι 8.7mA
Τρέχουσες - Bias Είσοδος 4.7µA Αριθμός μέρους βάσης ISL28006
Ενισχυτής Τύπος Current Sense -3dB εύρος ζώνης 160kHz