IRS2001SPBF
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
IRS2001SPBF Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: International Rectifier (Infineon Technologies)
Περιγραφή προϊόντος IC DRIVER HI/LO SIDE 200V 8-SOIC
Φύλλα δεδομένων: IRS2001SPBF.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του IRS2001SPBF
Αριθμός εξαρτήματος IRS2001SPBF Κατασκευαστής International Rectifier (Infineon Technologies)
Περιγραφή IC DRIVER HI/LO SIDE 200V 8-SOIC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 75834 pcs Φύλλο δεδομένων IRS2001SPBF.pdf
Τάσης - Προμήθεια 10 V ~ 20 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-SOIC
Σειρά - Χρόνος ανόδου / πτώσης (τύπος) 70ns, 35ns
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Αλλα ονόματα SP001545526 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 150°C (TJ)
Συχνότητα εισόδου 2 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 2 (1 Year) Τάση λογικής - VIL, VIH 0.8V, 2.5V
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τύπος εισόδου Non-Inverting
Υψηλής Τάσης Side - Max (Bootstrap) 200V Τύπος πύλης IGBT, N-Channel MOSFET
Τρέχουσα - Μέγιστη έξοδος (πηγή, νεροχύτης) 290mA, 600mA Βάσης-εκπομπού Κορεσμός Τάσης (Max) Independent