IRS2001PBF
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
International Rectifier (Infineon Technologies)
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC DRIVER HI/LO SIDE 200V 8-DIP
Φύλλα δεδομένων: IRS2001PBF.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του IRS2001PBF
Αριθμός εξαρτήματος IRS2001PBF Κατασκευαστής International Rectifier (Infineon Technologies)
Περιγραφή IC DRIVER HI/LO SIDE 200V 8-DIP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 77569 pcs Φύλλο δεδομένων IRS2001PBF.pdf
Τάσης - Προμήθεια 10 V ~ 20 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-PDIP
Σειρά - Χρόνος ανόδου / πτώσης (τύπος) 70ns, 35ns
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 8-DIP (0.300", 7.62mm)
Αλλα ονόματα SP001542642 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 150°C (TJ)
Συχνότητα εισόδου 2 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Τάση λογικής - VIL, VIH 0.8V, 2.5V
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τύπος εισόδου Non-Inverting
Υψηλής Τάσης Side - Max (Bootstrap) 200V Τύπος πύλης IGBT, N-Channel MOSFET
Τρέχουσα - Μέγιστη έξοδος (πηγή, νεροχύτης) 290mA, 600mA Βάσης-εκπομπού Κορεσμός Τάσης (Max) Independent