IRGS14C40LTRLP
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
IRGS14C40LTRLP Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: International Rectifier (Infineon Technologies)
Περιγραφή προϊόντος IGBT 430V 20A 125W D2PAK
Φύλλα δεδομένων: IRGS14C40LTRLP.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
800 pcs
1600 pcs
2400 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος IRGS14C40LTRLP Κατασκευαστής International Rectifier (Infineon Technologies)
Περιγραφή IGBT 430V 20A 125W D2PAK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 77276 pcs Φύλλο δεδομένων IRGS14C40LTRLP.pdf
Τάσης - συλλέκτη εκπομπού Ανάλυση (Max) 430V VCE (on) (Max) @ Vge, Ic 1.75V @ 5V, 14A
Test Condition - Td (on / off) στους 25 ° C 900ns/6µs
εναλλαγή Ενέργειας - Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-263AB
Σειρά - Ισχύς - Max 125W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Αλλα ονόματα IRGS14C40LTRLP-ND
IRGS14C40LTRLPTR
SP001540998
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 175°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τύπος εισόδου Logic
IGBT Τύπος - πύλη Χρέωση 27nC
Λεπτομερής περιγραφή IGBT 430V 20A 125W Surface Mount TO-263AB Τρέχουσες - Συλλέκτης (Ic) (Max) 20A
Αριθμός μέρους βάσης IRGS14C40LPBF
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
IRGS10B60KDPBF
IRGS10B60KDPBF
Περιγραφή: IGBT 600V 22A 156W D2PAK
Κατεβάστε: IRGS10B60KDPBF.pdf
RFQ
IRGS14C40L
IRGS14C40L