IRGS14C40L
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
IRGS14C40L Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: International Rectifier (Infineon Technologies)
Περιγραφή προϊόντος IGBT 430V 20A 125W D2PAK
Φύλλα δεδομένων: IRGS14C40L.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
200 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του IRGS14C40L
Αριθμός εξαρτήματος IRGS14C40L Κατασκευαστής International Rectifier (Infineon Technologies)
Περιγραφή IGBT 430V 20A 125W D2PAK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 38410 pcs Φύλλο δεδομένων IRGS14C40L.pdf
Τάσης - συλλέκτη εκπομπού Ανάλυση (Max) 430V VCE (on) (Max) @ Vge, Ic 1.75V @ 5V, 14A
Test Condition - Td (on / off) στους 25 ° C 900ns/6µs
εναλλαγή Ενέργειας - Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή D2PAK
Σειρά - Ισχύς - Max 125W
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Αλλα ονόματα *IRGS14C40L Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 175°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Τύπος εισόδου Logic
IGBT Τύπος - πύλη Χρέωση 27nC
Λεπτομερής περιγραφή IGBT 430V 20A 125W Surface Mount D2PAK Τρέχουσες - Συλλέκτης (Ic) (Max) 20A