IR2010STRPBF
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC DRIVER HIGH/LOW SIDE 16-SOIC
Φύλλα δεδομένων: IR2010STRPBF.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
2000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του IR2010STRPBF
Αριθμός εξαρτήματος IR2010STRPBF Κατασκευαστής International Rectifier (Infineon Technologies)
Διαθέσιμη ποσότητα 55467 pcs Φύλλο δεδομένων IR2010STRPBF.pdf
Τάσης - Προμήθεια 10 V ~ 20 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 16-SOIC
Σειρά - Χρόνος ανόδου / πτώσης (τύπος) 10ns, 15ns
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Αλλα ονόματα IR2010STRPBF-ND
IR2010STRPBFTR
SP001539676
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 150°C (TJ)
Συχνότητα εισόδου 2 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Τάση λογικής - VIL, VIH 6V, 9.5V
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τύπος εισόδου Non-Inverting
Υψηλής Τάσης Side - Max (Bootstrap) 200V Τύπος πύλης IGBT, N-Channel MOSFET
Τρέχουσα - Μέγιστη έξοδος (πηγή, νεροχύτης) 3A, 3A Βάσης-εκπομπού Κορεσμός Τάσης (Max) Independent