IR2010PBF
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
International Rectifier (Infineon Technologies)
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: IR2010PBF
Περιγραφή προϊόντος IC DRIVER HIGH/LOW SIDE 14DIP
Φύλλα δεδομένων: IR2010PBF.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του IR2010PBF
Αριθμός εξαρτήματος IR2010PBF Κατασκευαστής International Rectifier (Infineon Technologies)
Διαθέσιμη ποσότητα 53330 pcs Φύλλο δεδομένων IR2010PBF.pdf
Τάσης - Προμήθεια 10 V ~ 20 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 14-DIP
Σειρά - Χρόνος ανόδου / πτώσης (τύπος) 10ns, 15ns
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 14-DIP (0.300", 7.62mm)
Αλλα ονόματα *IR2010PBF
SP001544348
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 150°C (TJ)
Συχνότητα εισόδου 2 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Τάση λογικής - VIL, VIH 6V, 9.5V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Τύπος εισόδου Non-Inverting Υψηλής Τάσης Side - Max (Bootstrap) 200V
Τύπος πύλης IGBT, N-Channel MOSFET Προσαρμοσμένη ρύθμιση Half-Bridge
Λεπτομερής περιγραφή Half-Bridge Gate Driver IC Non-Inverting 14-DIP Τρέχουσα - Μέγιστη έξοδος (πηγή, νεροχύτης) 3A, 3A