FS100R07PE4BOSA1
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IGBT MODULE VCES 600V 100A
Φύλλα δεδομένων: FS100R07PE4BOSA1.pdf
Κατάσταση αποθεμάτων 923 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 923 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
6 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος FS100R07PE4BOSA1 Κατασκευαστής International Rectifier (Infineon Technologies)
Περιγραφή IGBT MODULE VCES 600V 100A Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 923 pcs Φύλλο δεδομένων FS100R07PE4BOSA1.pdf
Τάσης - συλλέκτη εκπομπού Ανάλυση (Max) 650V VCE (on) (Max) @ Vge, Ic 1.95V @ 15V, 100A
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Module Σειρά -
Ισχύς - Max 335W Συσκευασία / υπόθεση Module
Αλλα ονόματα FS100R07PE4
FS100R07PE4-ND
SP000711902
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 150°C
NTC θερμίστορ Yes τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Χωρητικότητα εισόδου (Cies) @ Vce 6.2nF @ 25V Εισαγωγή Standard
IGBT Τύπος Trench Field Stop Λεπτομερής περιγραφή IGBT Module Trench Field Stop Three Phase Inverter 650V 100A 335W Chassis Mount Module
Τρέχουσες - Συλλέκτης αποκοπής (Max) 1mA Τρέχουσες - Συλλέκτης (Ic) (Max) 100A