FS100R07N2E4BOSA1
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
International Rectifier (Infineon Technologies)
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IGBT MODULE VCES 600V 100A
Φύλλα δεδομένων: FS100R07N2E4BOSA1.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
30 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος FS100R07N2E4BOSA1 Κατασκευαστής International Rectifier (Infineon Technologies)
Περιγραφή IGBT MODULE VCES 600V 100A Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1029 pcs Φύλλο δεδομένων FS100R07N2E4BOSA1.pdf
Τάσης - συλλέκτη εκπομπού Ανάλυση (Max) 650V VCE (on) (Max) @ Vge, Ic 1.95V @ 15V, 100A
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Module Σειρά -
Ισχύς - Max 335W Συσκευασία / υπόθεση Module
Αλλα ονόματα FS100R07N2E4
FS100R07N2E4-ND
SP000843926
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 150°C
NTC θερμίστορ Yes τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Κατασκευαστής Standard Lead Time 42 Weeks Χωρητικότητα εισόδου (Cies) @ Vce 6.2nF @ 25V
Εισαγωγή Standard IGBT Τύπος Trench Field Stop
Λεπτομερής περιγραφή IGBT Module Trench Field Stop Three Phase Inverter 650V 100A 335W Chassis Mount Module Τρέχουσες - Συλλέκτης αποκοπής (Max) 1mA
Τρέχουσες - Συλλέκτης (Ic) (Max) 100A Διαμόρφωση Three Phase Inverter