DF600R12IP4DVBOSA1
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
International Rectifier (Infineon Technologies)
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IGBT MODULE VCES 1200V 600A
Φύλλα δεδομένων: DF600R12IP4DVBOSA1.pdf
Κατάσταση αποθεμάτων 214 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 214 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DF600R12IP4DVBOSA1 Κατασκευαστής International Rectifier (Infineon Technologies)
Περιγραφή IGBT MODULE VCES 1200V 600A Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 214 pcs Φύλλο δεδομένων DF600R12IP4DVBOSA1.pdf
Σειρά * Αλλα ονόματα DF600R12IP4DV
DF600R12IP4DV-ND
SP001156302
Κατασκευαστής Standard Lead Time 26 Weeks Λεπτομερής περιγραφή IGBT Module
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
DF60-8PCFA
DF60-8PCFA
Κατασκευαστές: Hirose
Περιγραφή: CONN PIN CRIMP 8AWG