DF61-2P-2.2V(21)
HiroseHirose
DF61-2P-2.2V(21) Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN HDR 2.2MM 2POS SMD RED
Φύλλα δεδομένων: 1.DF61-2P-2.2V(21).pdf2.DF61-2P-2.2V(21).pdf3.DF61-2P-2.2V(21).pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DF61-2P-2.2V(21) Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN HDR 2.2MM 2POS SMD RED Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Solder
Στυλ Board to Cable/Wire Περιβάλλει Shrouded - 3 Wall
Σειρά DF61 Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα -
Pitch - Ζευγαρώματα 0.087" (2.20mm) Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συνολικό μήκος επικοινωνίας - Αλλα ονόματα H121972CT
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C Αριθμός σειρών 1
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 2
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights 2.38mm
Διαφορικό μετάδοσης δεδομένων Liquid Crystal Polymer (LCP) Ύψος μόνωσης 0.086" (2.18mm)
Χρώμα μόνωσης Red Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά Solder Retention στερέωσης Τύπος Swing Lock
Λεπτομερής περιγραφή Connector Header Surface Mount 2 position 0.087" (2.20mm) τρέχουσα Αξιολόγηση -
Επικοινωνία Τύπος Male Blade Επικοινωνήστε με το σχήμα Rectangular
Επικοινωνία Υλικό Brass Μήκος επαφής - Δημοσίευση -
Μήκος επαφής - Ζευγαρώματα - Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Post -
Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating 39.4µin (1.00µm) Επαφή Φινίρισμα - Δημοσίευση Tin
Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα Tin Τύπος υποδοχής Header
εφαρμογές -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
DF600R12N2E4PB11BPSA1
DF600R12N2E4PB11BPSA1
Κατασκευαστές: International Rectifier (Infineon Technologies)
Περιγραφή: LOW POWER ECONO
Σε απόθεμα: 736 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
DF61-2630SCF
DF61-2630SCF
Κατασκευαστές: Hirose
Περιγραφή: CRIMP CONTACT
Σε απόθεμα: 1532406 pcs
Κατεβάστε: DF61-2630SCF.pdf
RFQ
DF61-2P-2.2V(23)
DF61-2P-2.2V(23)
Περιγραφή: CONN HDR 2.2MM 2POS SMD BEIGE
Κατεβάστε: DF61-2P-2.2V(23).pdf
DF61-2P-2.2V(22)
DF61-2P-2.2V(22)
Περιγραφή: CONN HDR 2.2MM 2POS SMD YELLOW