BSC032NE2LSATMA1
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
BSC032NE2LSATMA1 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: International Rectifier (Infineon Technologies)
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 25V 22A TDSON-8
Φύλλα δεδομένων: BSC032NE2LSATMA1.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος BSC032NE2LSATMA1 Κατασκευαστής International Rectifier (Infineon Technologies)
Περιγραφή MOSFET N-CH 25V 22A TDSON-8 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 146407 pcs Φύλλο δεδομένων BSC032NE2LSATMA1.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή PG-TDSON-8
Σειρά OptiMOS™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 3.2 mOhm @ 30A, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 2.8W (Ta), 78W (Tc) Συσκευασία Tape & Reel (TR)