BSC032N04LSATMA1
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
BSC032N04LSATMA1 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: International Rectifier (Infineon Technologies)
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 40V 21A 8TDSON
Φύλλα δεδομένων: BSC032N04LSATMA1.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος BSC032N04LSATMA1 Κατασκευαστής International Rectifier (Infineon Technologies)
Περιγραφή MOSFET N-CH 40V 21A 8TDSON Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 91480 pcs Φύλλο δεδομένων BSC032N04LSATMA1.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή PG-TDSON-8
Σειρά OptiMOS™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 3.2 mOhm @ 50A, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 2.5W (Ta), 52W (Tc) Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση 8-PowerTDFN Αλλα ονόματα BSC032N04LSATMA1CT
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 1800pF @ 20V Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 25nC @ 10V
FET Τύπος N-Channel FET Χαρακτηριστικό -
Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 4.5V, 10V Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 40V
Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 40V 21A (Ta), 98A (Tc) 2.5W (Ta), 52W (Tc) Surface Mount PG-TDSON-8 Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 21A (Ta), 98A (Tc)