MPX126K305R
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
MPX126K305R Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Illinois Capacitor
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 12UF 10% 305VAC RAD
Φύλλα δεδομένων: MPX126K305R.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
150 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MPX126K305R
Αριθμός εξαρτήματος MPX126K305R Κατασκευαστής Illinois Capacitor
Περιγραφή CAP FILM 12UF 10% 305VAC RAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 19188 pcs Φύλλο δεδομένων MPX126K305R.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC - Τάση Αξιολόγηση - AC 305V
Ανοχή ±10% Λήξη PC Pins
Μέγεθος / Διαστάσεις 2.264" L x 1.181" W (57.50mm x 30.00mm) Σειρά MPX
Ακροαματικότητα X2 Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 110°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατασκευαστής Standard Lead Time 26 Weeks
μόλυβδος Απόσταση 2.067" (52.50mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.791" (45.50mm) Χαρακτηριστικά -
διηλεκτρικό υλικό Polypropylene (PP), Metallized Λεπτομερής περιγραφή 12µF Film Capacitor 305V Polypropylene (PP), Metallized Radial
χωρητικότητα 12µF εφαρμογές EMI, RFI Suppression