MPX126K305N
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
MPX126K305N Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Illinois Capacitor
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 12UF 10% 305VAC RAD
Φύλλα δεδομένων: MPX126K305N.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
210 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MPX126K305N
Αριθμός εξαρτήματος MPX126K305N Κατασκευαστής Illinois Capacitor
Περιγραφή CAP FILM 12UF 10% 305VAC RAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 22541 pcs Φύλλο δεδομένων MPX126K305N.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC - Τάση Αξιολόγηση - AC 305V
Ανοχή ±10% Λήξη PC Pins
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.673" L x 1.181" W (42.50mm x 30.00mm) Σειρά MPX
Ακροαματικότητα X2 Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 110°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατασκευαστής Standard Lead Time 26 Weeks
μόλυβδος Απόσταση 1.476" (37.50mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.791" (45.50mm) Χαρακτηριστικά -
διηλεκτρικό υλικό Polypropylene (PP), Metallized Λεπτομερής περιγραφή 12µF Film Capacitor 305V Polypropylene (PP), Metallized Radial
χωρητικότητα 12µF εφαρμογές EMI, RFI Suppression
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MPX12DP
MPX12DP
Κατασκευαστές: N/A
Περιγραφή: SENSOR DIFF PRESS 1.45 PSI MAX
Σε απόθεμα: 5492 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
MPX12GP
MPX12GP
Κατασκευαστές: N/A
Περιγραφή: SENSOR GAUGE PRESS 1.45PSI MAX
Σε απόθεμα: 14727 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
MPX10D
MPX10D
MPX126K305R
MPX126K305R