805QPC250KB8A5C
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
805QPC250KB8A5C Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Illinois Capacitor
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 8UF 10% 250VAC CHAS MT
Φύλλα δεδομένων: 1.805QPC250KB8A5C.pdf2.805QPC250KB8A5C.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 805QPC250KB8A5C Κατασκευαστής Illinois Capacitor
Περιγραφή CAP FILM 8UF 10% 250VAC CHAS MT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 92991 pcs Φύλλο δεδομένων 1.805QPC250KB8A5C.pdf2.805QPC250KB8A5C.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC - Τάση Αξιολόγηση - AC 250V
Ανοχή ±10% Λήξη Screwless - Push-In Spring
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.811" L x 0.512" W (46.00mm x 13.00mm) Σειρά QPC
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Rectangular Box Αλλα ονόματα 1572-1552
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 70°C τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Κατασκευαστής Standard Lead Time 22 Weeks μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.965" (24.50mm)
Χαρακτηριστικά - διηλεκτρικό υλικό Polyester, Metallized
Λεπτομερής περιγραφή 8µF Film Capacitor 250V Polyester, Metallized Rectangular Box χωρητικότητα 8µF