805MABA03KJL
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
805MABA03KJL Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Illinois Capacitor
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 8UF 10% 500VDC RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 805MABA03KJL.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
88 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 805MABA03KJL
Αριθμός εξαρτήματος 805MABA03KJL Κατασκευαστής Illinois Capacitor
Περιγραφή CAP FILM 8UF 10% 500VDC RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 22771 pcs Φύλλο δεδομένων 805MABA03KJL.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 500V Τάση Αξιολόγηση - AC 250V
Ανοχή ±10% Λήξη PC Pins
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.673" L x 0.866" W (42.50mm x 22.00mm) Σειρά MAB
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 22 Weeks μόλυβδος Απόσταση 1.476" (37.50mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.181" (30.00mm)
Χαρακτηριστικά - διηλεκτρικό υλικό Polypropylene (PP), Metallized
Λεπτομερής περιγραφή 8µF Film Capacitor 250V 500V Polypropylene (PP), Metallized Radial χωρητικότητα 8µF