686CKH100M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
686CKH100M Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Illinois Capacitor
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 68UF 20% 100V THRU HOLE
Φύλλα δεδομένων: 686CKH100M.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 686CKH100M
Αριθμός εξαρτήματος 686CKH100M Κατασκευαστής Illinois Capacitor
Περιγραφή CAP ALUM 68UF 20% 100V THRU HOLE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 500867 pcs Φύλλο δεδομένων 686CKH100M.pdf
Τάση - Ονομαστική 100V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.394" Dia (10.00mm)
Σειρά CKH Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 300mA @ 120Hz
Ακροαματικότητα - Πόλωση Polar
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 22 Weeks
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C μόλυβδος Απόσταση 0.197" (5.00mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.689" (17.50mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 1.95 Ohm @ 120Hz Λεπτομερής περιγραφή 68µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1.95 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C
χωρητικότητα 68µF εφαρμογές General Purpose