686CKH063M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
686CKH063M Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Illinois Capacitor
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 68UF 20% 63V THRU HOLE
Φύλλα δεδομένων: 686CKH063M.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 686CKH063M
Αριθμός εξαρτήματος 686CKH063M Κατασκευαστής Illinois Capacitor
Περιγραφή CAP ALUM 68UF 20% 63V THRU HOLE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 506306 pcs Φύλλο δεδομένων 686CKH063M.pdf
Τάση - Ονομαστική 63V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.394" Dia (10.00mm)
Σειρά CKH Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 190mA @ 120Hz
Ακροαματικότητα - Πόλωση Polar
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can
Αλλα ονόματα 1572-1511
686CKH063M-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 22 Weeks Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
μόλυβδος Απόσταση 0.197" (5.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.551" (14.00mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 2.1942 Ohm @ 120Hz
Λεπτομερής περιγραφή 68µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2.1942 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C χωρητικότητα 68µF