477CKH016M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
477CKH016M Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Illinois Capacitor
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 470UF 20% 16V THRU HOLE
Φύλλα δεδομένων: 477CKH016M.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
24000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 477CKH016M
Αριθμός εξαρτήματος 477CKH016M Κατασκευαστής Illinois Capacitor
Περιγραφή CAP ALUM 470UF 20% 16V THRU HOLE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 867865 pcs Φύλλο δεδομένων 477CKH016M.pdf
Τάση - Ονομαστική 16V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.394" Dia (10.00mm)
Σειρά CKH Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 440mA @ 120Hz
Ακροαματικότητα - Πόλωση Polar
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 22 Weeks
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C μόλυβδος Απόσταση 0.197" (5.00mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.551" (14.00mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 564.4 mOhm @ 120Hz Λεπτομερής περιγραφή 470µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 564.4 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C
χωρητικότητα 470µF εφαρμογές General Purpose