477CKE063M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
477CKE063M Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Illinois Capacitor
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 470UF 20% 63V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 477CKE063M.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 477CKE063M
Αριθμός εξαρτήματος 477CKE063M Κατασκευαστής Illinois Capacitor
Περιγραφή CAP ALUM 470UF 20% 63V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 206240 pcs Φύλλο δεδομένων 477CKE063M.pdf
Τάση - Ονομαστική 63V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.492" Dia (12.50mm)
Σειρά CKE Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 810mA @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 1.3365A @ 100kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can Αλλα ονόματα 1572-1149
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 22 Weeks
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C μόλυβδος Απόσταση 0.197" (5.00mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.846" (21.50mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 317.5 mOhm @ 120Hz Λεπτομερής περιγραφή 470µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 317.5 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C
χωρητικότητα 470µF εφαρμογές General Purpose