476BPA100M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
476BPA100M Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Illinois Capacitor
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 47UF 20% 100V AXIAL
Φύλλα δεδομένων: 476BPA100M.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
16000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 476BPA100M
Αριθμός εξαρτήματος 476BPA100M Κατασκευαστής Illinois Capacitor
Περιγραφή CAP ALUM 47UF 20% 100V AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 67679 pcs Φύλλο δεδομένων 476BPA100M.pdf
Τάση - Ονομαστική 100V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.492" Dia x 1.063" L (12.50mm x 27.00mm)
Σειρά BPA Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 285mA @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 447.45mA @ 50kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Bi-Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial, Can Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 22 Weeks Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 3.527 Ohm @ 120Hz
Λεπτομερής περιγραφή 47µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 3.527 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C χωρητικότητα 47µF