476AXZ035MQ5
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
476AXZ035MQ5 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Illinois Capacitor
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 47UF 20% 35V SMD
Φύλλα δεδομένων: 476AXZ035MQ5.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 476AXZ035MQ5
Αριθμός εξαρτήματος 476AXZ035MQ5 Κατασκευαστής Illinois Capacitor
Περιγραφή CAP ALUM 47UF 20% 35V SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 361772 pcs Φύλλο δεδομένων 476AXZ035MQ5.pdf
Τάση - Ονομαστική 35V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.248" Dia (6.30mm)
Σειρά AXZ Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 115mA @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 230mA @ 100kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Original-Reel®
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - SMD Αλλα ονόματα 1572-1240-6
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Κατασκευαστής Standard Lead Time 22 Weeks Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Αντίσταση 520 mOhms Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.220" (5.60mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 4.23 Ohm @ 120Hz Λεπτομερής περιγραφή 47µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 4.23 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C
χωρητικότητα 47µF εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
476BPA050M
476BPA050M
Περιγραφή: CAP ALUM 47UF 20% 50V AXIAL
Σε απόθεμα: 157129 pcs
Κατεβάστε: 476BPA050M.pdf
RFQ
476AXZ035M
476AXZ035M