406MHBS45K2R
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
Illinois Capacitor
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 40UF 10% 800VDC RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 406MHBS45K2R.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
40 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 406MHBS45K2R
Αριθμός εξαρτήματος 406MHBS45K2R Κατασκευαστής Illinois Capacitor
Περιγραφή CAP FILM 40UF 10% 800VDC RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3708 pcs Φύλλο δεδομένων 406MHBS45K2R.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 800V Τάση Αξιολόγηση - AC -
Ανοχή ±10% Λήξη PC Pins
Μέγεθος / Διαστάσεις 2.264" L x 1.378" W (57.50mm x 35.00mm) Σειρά MHBS
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 19 Weeks μόλυβδος Απόσταση 2.067" (52.50mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.969" (50.00mm)
Χαρακτηριστικά - ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 4.2 mOhms
διηλεκτρικό υλικό Polypropylene (PP), Metallized Λεπτομερής περιγραφή 40µF Film Capacitor 800V Polypropylene (PP), Metallized Radial
χωρητικότητα 40µF εφαρμογές DC Link, DC Filtering
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
406P36
406P36
Κατασκευαστές: Conxall / Switchcraft
Περιγραφή: CABLE STR SGL-END MALE 6POS 3'