406MHBS40K2R
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
Illinois Capacitor
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 40UF 10% 700VDC RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 406MHBS40K2R.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
44 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 406MHBS40K2R
Αριθμός εξαρτήματος 406MHBS40K2R Κατασκευαστής Illinois Capacitor
Περιγραφή CAP FILM 40UF 10% 700VDC RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4444 pcs Φύλλο δεδομένων 406MHBS40K2R.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 700V Τάση Αξιολόγηση - AC -
Ανοχή ±10% Λήξη PC Pins
Μέγεθος / Διαστάσεις 2.264" L x 1.181" W (57.50mm x 30.00mm) Σειρά MHBS
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 19 Weeks μόλυβδος Απόσταση 2.067" (52.50mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.772" (45.00mm)
Χαρακτηριστικά - ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 4.4 mOhms
διηλεκτρικό υλικό Polypropylene (PP), Metallized Λεπτομερής περιγραφή 40µF Film Capacitor 700V Polypropylene (PP), Metallized Radial
χωρητικότητα 40µF εφαρμογές DC Link, DC Filtering
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
406I35S19M66080
406I35S19M66080
Κατασκευαστές: CTS Electronic Components
Περιγραφή: CRYSTAL 19.6608MHZ SERIES SMD
Σε απόθεμα: 104952 pcs
Κατεβάστε: 406I35S19M66080.pdf
RFQ
406MHBS50K4R
406MHBS50K4R
Περιγραφή: CAP FILM 40UF 10% 900VDC RAD 4LD
Σε απόθεμα: 4869 pcs
Κατεβάστε: 406MHBS50K4R.pdf
RFQ
406P36
406P36
Κατασκευαστές: Conxall / Switchcraft
Περιγραφή: CABLE STR SGL-END MALE 6POS 3'