335PHC850K
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
335PHC850K Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Illinois Capacitor
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 3.3UF 10% 850VDC AXIAL
Φύλλα δεδομένων: 335PHC850K.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
90 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 335PHC850K
Αριθμός εξαρτήματος 335PHC850K Κατασκευαστής Illinois Capacitor
Περιγραφή CAP FILM 3.3UF 10% 850VDC AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 11344 pcs Φύλλο δεδομένων 335PHC850K.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 850V Τάση Αξιολόγηση - AC 850V
Ανοχή ±10% Λήξη PC Pins
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.260" Dia x 2.165" L (32.00mm x 55.00mm) Σειρά PHC
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 19 Weeks μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά Low ESR, Low ESL ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 3.1 mOhms
διηλεκτρικό υλικό Polypropylene (PP), Metallized Λεπτομερής περιγραφή 3.3µF Film Capacitor 850V 850V Polypropylene (PP), Metallized Axial
χωρητικότητα 3.3µF εφαρμογές DC Link, DC Filtering; High Frequency, Switching