335PHC400K
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
335PHC400K Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Illinois Capacitor
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 3.3UF 10% 400VDC AXIAL
Φύλλα δεδομένων: 335PHC400K.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
400 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 335PHC400K
Αριθμός εξαρτήματος 335PHC400K Κατασκευαστής Illinois Capacitor
Περιγραφή CAP FILM 3.3UF 10% 400VDC AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 42247 pcs Φύλλο δεδομένων 335PHC400K.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 400V Τάση Αξιολόγηση - AC 250V
Ανοχή ±10% Λήξη PC Pins
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.866" Dia x 1.339" L (22.00mm x 34.00mm) Σειρά PHC
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 19 Weeks μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά Low ESR, Low ESL ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 3.7 mOhms
διηλεκτρικό υλικό Polypropylene (PP), Metallized Λεπτομερής περιγραφή 3.3µF Film Capacitor 250V 400V Polypropylene (PP), Metallized Axial
χωρητικότητα 3.3µF εφαρμογές DC Link, DC Filtering; High Frequency, Switching