334PSB152K4H
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
334PSB152K4H Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Illinois Capacitor
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 0.33UF 1.5KVDC RAD 4LD
Φύλλα δεδομένων: 334PSB152K4H.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
112 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 334PSB152K4H
Αριθμός εξαρτήματος 334PSB152K4H Κατασκευαστής Illinois Capacitor
Περιγραφή CAP FILM 0.33UF 1.5KVDC RAD 4LD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 13165 pcs Φύλλο δεδομένων 334PSB152K4H.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 1500V (1.5kV) Τάση Αξιολόγηση - AC 650V
Ανοχή ±10% Λήξη PC Pins
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.260" L x 0.866" W (32.00mm x 22.00mm) Σειρά PSB
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial - 4 Leads Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 19 Weeks μόλυβδος Απόσταση 1.083" (27.50mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.457" (37.00mm)
Χαρακτηριστικά - ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 3.4 mOhms
διηλεκτρικό υλικό Polypropylene (PP), Metallized Λεπτομερής περιγραφή 0.33µF Film Capacitor 650V 1500V (1.5kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial - 4 Leads
χωρητικότητα 0.33µF εφαρμογές High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT; Snubber