334PSB152K2J
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
334PSB152K2J Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Illinois Capacitor
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 0.33UF 10% 1.5KVDC RAD
Φύλλα δεδομένων: 334PSB152K2J.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
88 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 334PSB152K2J
Αριθμός εξαρτήματος 334PSB152K2J Κατασκευαστής Illinois Capacitor
Περιγραφή CAP FILM 0.33UF 10% 1.5KVDC RAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 13864 pcs Φύλλο δεδομένων 334PSB152K2J.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 1500V (1.5kV) Τάση Αξιολόγηση - AC 575V
Ανοχή ±10% Λήξη PC Pins
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.673" L x 0.866" W (42.50mm x 22.00mm) Σειρά PSB
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 19 Weeks μόλυβδος Απόσταση 1.476" (37.50mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.181" (30.00mm)
Χαρακτηριστικά - ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 5.4 mOhms
διηλεκτρικό υλικό Polypropylene (PP), Metallized Λεπτομερής περιγραφή 0.33µF Film Capacitor 575V 1500V (1.5kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
χωρητικότητα 0.33µF εφαρμογές High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT; Snubber