334MKP275KA
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
334MKP275KA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Illinois Capacitor
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 0.33UF 10% 310VAC RAD
Φύλλα δεδομένων: 334MKP275KA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 334MKP275KA
Αριθμός εξαρτήματος 334MKP275KA Κατασκευαστής Illinois Capacitor
Περιγραφή CAP FILM 0.33UF 10% 310VAC RAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 341249 pcs Φύλλο δεδομένων 334MKP275KA.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC - Τάση Αξιολόγηση - AC 310V
Ανοχή ±10% Λήξη PC Pins
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.591" L x 0.335" W (15.00mm x 8.50mm) Σειρά MKP
Ακροαματικότητα X2 Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 110°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 22 Weeks μόλυβδος Απόσταση 0.492" (12.50mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.563" (14.30mm)
Χαρακτηριστικά - διηλεκτρικό υλικό Polypropylene (PP), Metallized
Λεπτομερής περιγραφή 0.33µF Film Capacitor 310V Polypropylene (PP), Metallized Radial χωρητικότητα 0.33µF