334MABA05KHL
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
334MABA05KHL Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Illinois Capacitor
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 0.33UF 10% 1.2KVDC RAD
Φύλλα δεδομένων: 334MABA05KHL.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
250 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 334MABA05KHL
Αριθμός εξαρτήματος 334MABA05KHL Κατασκευαστής Illinois Capacitor
Περιγραφή CAP FILM 0.33UF 10% 1.2KVDC RAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 53567 pcs Φύλλο δεδομένων 334MABA05KHL.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 1200V (1.2kV) Τάση Αξιολόγηση - AC 500V
Ανοχή ±10% Λήξη PC Pins
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.260" L x 0.512" W (32.00mm x 13.00mm) Σειρά MAB
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 22 Weeks μόλυβδος Απόσταση 1.083" (27.50mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.866" (22.00mm)
Χαρακτηριστικά - διηλεκτρικό υλικό Polypropylene (PP), Metallized
Λεπτομερής περιγραφή 0.33µF Film Capacitor 500V 1200V (1.2kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial χωρητικότητα 0.33µF