334HC2800K2CM6
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
334HC2800K2CM6 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Illinois Capacitor
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 0.33UF 800VAC CHAS MT
Φύλλα δεδομένων: 1.334HC2800K2CM6.pdf2.334HC2800K2CM6.pdf3.334HC2800K2CM6.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 805 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 805 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 334HC2800K2CM6 Κατασκευαστής Illinois Capacitor
Περιγραφή CAP FILM 0.33UF 800VAC CHAS MT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τάση Αξιολόγηση - DC - Τάση Αξιολόγηση - AC 800V
Ανοχή ±10% Λήξη Threaded, Female
Μέγεθος / Διαστάσεις 2.677" L x 1.181" W (68.00mm x 30.00mm) Σειρά HC2
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Αλλα ονόματα 1572-1580
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Κατασκευαστής Standard Lead Time 23 Weeks
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.193" (30.30mm) Χαρακτηριστικά -
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 800 µOhms διηλεκτρικό υλικό Polypropylene (PP)
Λεπτομερής περιγραφή 0.33µF Film Capacitor 800V Polypropylene (PP) Nonstandard χωρητικότητα 0.33µF