334CKH050M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
334CKH050M Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Illinois Capacitor
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 0.33UF 20% 50V T/H
Φύλλα δεδομένων: 334CKH050M.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 334CKH050M
Αριθμός εξαρτήματος 334CKH050M Κατασκευαστής Illinois Capacitor
Περιγραφή CAP ALUM 0.33UF 20% 50V T/H Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4002 pcs Φύλλο δεδομένων 334CKH050M.pdf
Τάση - Ονομαστική 50V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" Dia (5.00mm)
Σειρά CKH Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 4mA @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 9.2mA @ 100kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C μόλυβδος Απόσταση 0.079" (2.00mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 502.38 Ohm @ 120Hz Λεπτομερής περιγραφή 0.33µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 502.38 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C
χωρητικότητα 0.33µF εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
334HC3700K4VM6
334HC3700K4VM6
Περιγραφή: CAP FILM 0.33UF 700VAC CHAS MT