278LMB050M2BD
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
Illinois Capacitor
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 2700UF 20% 50V SNAP
Φύλλα δεδομένων: 278LMB050M2BD.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 278LMB050M2BD
Αριθμός εξαρτήματος 278LMB050M2BD Κατασκευαστής Illinois Capacitor
Περιγραφή CAP ALUM 2700UF 20% 50V SNAP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 65603 pcs Φύλλο δεδομένων 278LMB050M2BD.pdf
Τάση - Ονομαστική 50V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.866" Dia (22.00mm)
Σειρά LMB Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 1.8A @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 2.25A @ 10kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - Snap-In Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 22 Weeks Ισόβια @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
μόλυβδος Απόσταση 0.394" (10.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.260" (32.00mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 214.908 mOhm @ 120Hz
Λεπτομερής περιγραφή 2700µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 214.908 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 105°C χωρητικότητα 2700µF
εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
278KXM025M
278KXM025M
Περιγραφή: CAP ALUM 2700UF 20% 25V T/H
Σε απόθεμα: 117605 pcs
Κατεβάστε: 278KXM025M.pdf
RFQ
278B27-6
278B27-6
Κατασκευαστές: Curtis Industries
Περιγραφή: TERM BLOCK COVER
Κατεβάστε: 278B27-6.pdf
RFQ
278CX
278CX
Κατασκευαστές: Hammond Manufacturing
Περιγραφή: XFRMR LAMINATED 454VA CHAS MOUNT
Σε απόθεμα: 804 pcs
Κατεβάστε: 278CX.pdf
278ULR4R0MGU
278ULR4R0MGU
Περιγραφή: CAP ALUM POLY 2700UF 20% 4V T/H