278LF-8-206SA2X
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CRYSTAL
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 278LF-8-206SA2X Κατασκευαστής IDT (Integrated Device Technology)
Περιγραφή CRYSTAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5409 pcs Φύλλο δεδομένων
Σειρά - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή Crystal
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
278KXM016M
278KXM016M
Κατασκευαστές: Illinois Capacitor
Περιγραφή: CAP ALUM 2700UF 20% 16V T/H