277LBA250M2BD
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
277LBA250M2BD Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Illinois Capacitor
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 270UF 20% 250V SNAP
Φύλλα δεδομένων: 277LBA250M2BD.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 277LBA250M2BD
Αριθμός εξαρτήματος 277LBA250M2BD Κατασκευαστής Illinois Capacitor
Περιγραφή CAP ALUM 270UF 20% 250V SNAP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 69867 pcs Φύλλο δεδομένων 277LBA250M2BD.pdf
Τάση - Ονομαστική 250V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.866" Dia (22.00mm)
Σειρά LBA Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 1.5A @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 2.205A @ 10kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - Snap-In Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 22 Weeks Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
μόλυβδος Απόσταση 0.394" (10.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.260" (32.00mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 921.04 mOhm @ 120Hz
Λεπτομερής περιγραφή 270µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 921.04 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C χωρητικότητα 270µF