277KXM063MRP
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
277KXM063MRP Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Illinois Capacitor
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 270UF 20% 63V THRU HOLE
Φύλλα δεδομένων: 277KXM063MRP.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
7200 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 277KXM063MRP
Αριθμός εξαρτήματος 277KXM063MRP Κατασκευαστής Illinois Capacitor
Περιγραφή CAP ALUM 270UF 20% 63V THRU HOLE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 187683 pcs Φύλλο δεδομένων 277KXM063MRP.pdf
Τάση - Ονομαστική 63V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.709" Dia (18.00mm)
Σειρά KXM Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 650mA @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 1.3A @ 100kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 22 Weeks Ισόβια @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
μόλυβδος Απόσταση 0.295" (7.50mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Αντίσταση 120 mOhms Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.650" (16.50mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 614 mOhm @ 120Hz Λεπτομερής περιγραφή 270µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 614 mOhm @ 120Hz 5000 Hrs @ 105°C
χωρητικότητα 270µF εφαρμογές General Purpose