255MHBS60K2H
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 2.5UF 10% 1.1KVDC RAD
Φύλλα δεδομένων: 255MHBS60K2H.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
175 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 255MHBS60K2H
Αριθμός εξαρτήματος 255MHBS60K2H Κατασκευαστής Illinois Capacitor
Περιγραφή CAP FILM 2.5UF 10% 1.1KVDC RAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 16944 pcs Φύλλο δεδομένων 255MHBS60K2H.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 1100V (1.1kV) Τάση Αξιολόγηση - AC -
Ανοχή ±10% Λήξη PC Pins
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.260" L x 0.551" W (32.00mm x 14.00mm) Σειρά MHBS
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 19 Weeks μόλυβδος Απόσταση 1.083" (27.50mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.102" (28.00mm)
Χαρακτηριστικά - ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 10.8 mOhms
διηλεκτρικό υλικό Polypropylene (PP), Metallized Λεπτομερής περιγραφή 2.5µF Film Capacitor 1100V (1.1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
χωρητικότητα 2.5µF εφαρμογές DC Link, DC Filtering
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
255PHB400K2H
255PHB400K2H
Περιγραφή: CAP FILM 2.5UF 10% 400VDC RADIAL
Σε απόθεμα: 34813 pcs
Κατεβάστε: 255PHB400K2H.pdf
RFQ
255PHB850K4J
255PHB850K4J
Περιγραφή: CAP FILM 2.5UF 850VDC RAD 4LD
Σε απόθεμα: 10808 pcs
Κατεβάστε: 255PHB850K4J.pdf
RFQ
255H
255H
Κατασκευαστές: ebm-papst Inc.
Περιγραφή: FAN AXIAL 25X8MM 5VDC WIRE
Κατεβάστε: 255H.pdf
255MHBS55K2H
255MHBS55K2H
Περιγραφή: CAP FILM 2.5UF 10% 1KVDC RADIAL
Κατεβάστε: 255MHBS55K2H.pdf
255MABA03KHS
255MABA03KHS
Περιγραφή: CAP FILM 2.5UF 10% 500VDC RADIAL