255MABA03KHS
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
255MABA03KHS Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Illinois Capacitor
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 2.5UF 10% 500VDC RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 255MABA03KHS.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
378 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 255MABA03KHS
Αριθμός εξαρτήματος 255MABA03KHS Κατασκευαστής Illinois Capacitor
Περιγραφή CAP FILM 2.5UF 10% 500VDC RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 59296 pcs Φύλλο δεδομένων 255MABA03KHS.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 500V Τάση Αξιολόγηση - AC 250V
Ανοχή ±10% Λήξη PC Pins
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.260" L x 0.512" W (32.00mm x 13.00mm) Σειρά MAB
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 19 Weeks μόλυβδος Απόσταση 1.083" (27.50mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.866" (22.00mm)
Χαρακτηριστικά - διηλεκτρικό υλικό Polypropylene (PP), Metallized
Λεπτομερής περιγραφή 2.5µF Film Capacitor 250V 500V Polypropylene (PP), Metallized Radial χωρητικότητα 2.5µF
εφαρμογές Motor Run
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
255MHBS60K2H
255MHBS60K2H
Περιγραφή: CAP FILM 2.5UF 10% 1.1KVDC RAD
Σε απόθεμα: 16944 pcs
Κατεβάστε: 255MHBS60K2H.pdf
RFQ
2559
Κατασκευαστές: Greenlee Communications
Περιγραφή: PIVOT WELDMENT,MODULAR (UT8)
Σε απόθεμα: 243 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
255MHBS40K2H
255MHBS40K2H
Περιγραφή: CAP FILM 2.5UF 10% 700VDC RADIAL
Σε απόθεμα: 29349 pcs
Κατεβάστε: 255MHBS40K2H.pdf
255M
255M
Κατασκευαστές: ebm-papst Inc.
Περιγραφή: FAN AXIAL 25X8MM 5VDC WIRE
Κατεβάστε: 255M.pdf
2559-C
2559-C
Κατασκευαστές: 3M
Περιγραφή: TERMINATION KIT
Σε απόθεμα: 72 pcs
Κατεβάστε: 2559-C.pdf
255G
255G
Κατασκευαστές: Aavid Thermalloy
Περιγραφή: THERMAL GREASE
Σε απόθεμα: 237 pcs
Κατεβάστε:
255N
255N
Κατασκευαστές: ebm-papst Inc.