226SML016MD4
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
226SML016MD4 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Illinois Capacitor
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 22UF 20% 16V SMD
Φύλλα δεδομένων: 226SML016MD4.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 226SML016MD4
Αριθμός εξαρτήματος 226SML016MD4 Κατασκευαστής Illinois Capacitor
Περιγραφή CAP ALUM 22UF 20% 16V SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1151971 pcs Φύλλο δεδομένων 226SML016MD4.pdf
Τάση - Ονομαστική 16V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο 0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.157" Dia (4.00mm)
Σειρά SML Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 30mA @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 45mA @ 100kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - SMD Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 22 Weeks Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.217" (5.50mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 12.057 Ohm @ 120Hz
Λεπτομερής περιγραφή 22µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 12.057 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C χωρητικότητα 22µF