226SMH035M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
226SMH035M Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Illinois Capacitor
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 22UF 20% 35V SMD
Φύλλα δεδομένων: 226SMH035M.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
2000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 226SMH035M
Αριθμός εξαρτήματος 226SMH035M Κατασκευαστής Illinois Capacitor
Περιγραφή CAP ALUM 22UF 20% 35V SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1224854 pcs Φύλλο δεδομένων 226SMH035M.pdf
Τάση - Ονομαστική 35V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.248" Dia (6.30mm)
Σειρά SMH Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 60mA @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 90mA @ 100kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - SMD Αλλα ονόματα 1572-1390
1572-1390-ND
226SMH035M-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 22 Weeks
Ισόβια @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.217" (5.50mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 10.55 Ohm @ 120Hz Λεπτομερής περιγραφή 22µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 10.55 Ohm @ 120Hz 1000 Hrs @ 105°C
χωρητικότητα 22µF εφαρμογές General Purpose