226BPS100M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
226BPS100M Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Illinois Capacitor
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 22UF 20% 100V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 226BPS100M.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
32000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 226BPS100M
Αριθμός εξαρτήματος 226BPS100M Κατασκευαστής Illinois Capacitor
Περιγραφή CAP ALUM 22UF 20% 100V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 509598 pcs Φύλλο δεδομένων 226BPS100M.pdf
Τάση - Ονομαστική 100V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.394" Dia (10.00mm)
Σειρά BPS Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 135mA @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 211.95mA @ 50kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Bi-Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 22 Weeks Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
μόλυβδος Απόσταση 0.197" (5.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.709" (18.00mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 7.536 Ohm @ 120Hz
Λεπτομερής περιγραφή 22µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 7.536 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C χωρητικότητα 22µF