226BPA050M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
226BPA050M Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Illinois Capacitor
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 22UF 20% 50V AXIAL
Φύλλα δεδομένων: 226BPA050M.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
8000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 226BPA050M
Αριθμός εξαρτήματος 226BPA050M Κατασκευαστής Illinois Capacitor
Περιγραφή CAP ALUM 22UF 20% 50V AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 229045 pcs Φύλλο δεδομένων 226BPA050M.pdf
Τάση - Ονομαστική 50V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.315" Dia x 0.630" L (8.00mm x 16.00mm)
Σειρά BPA Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 120mA @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 188.4mA @ 50kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Bi-Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial, Can Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 22 Weeks Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 9.38 Ohm @ 120Hz
Λεπτομερής περιγραφή 22µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 9.38 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C χωρητικότητα 22µF