205DCN5R5M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
205DCN5R5M Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Illinois Capacitor
Περιγραφή προϊόντος CAP 2F 20% 5.5 V T/H
Φύλλα δεδομένων: 205DCN5R5M.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 205DCN5R5M
Αριθμός εξαρτήματος 205DCN5R5M Κατασκευαστής Illinois Capacitor
Περιγραφή CAP 2F 20% 5.5 V T/H Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 53786 pcs Φύλλο δεδομένων 205DCN5R5M.pdf
Τάση - Ονομαστική 5.5V Ανοχή ±20%
Λήξη PC Pins Μέγεθος / Διαστάσεις 0.827" L x 0.433" W (21.00mm x 11.00mm)
Σειρά DCN Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can Αλλα ονόματα 205DCN5R4M
205DCN5R4M-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 60°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 22 Weeks
Ισόβια @ Temp. 1000 Hrs @ 60°C μόλυβδος Απόσταση 0.610" (15.50mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.984" (25.00mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 300 mOhm Λεπτομερής περιγραφή 2F (EDLC) Supercapacitor 5.5V Radial, Can 300 mOhm 1000 Hrs @ 60°C
χωρητικότητα 2F
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
205K100CS4-FA
205K100CS4-FA
Κατασκευαστές: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή: CAP ARRAY 2UF 100V 6DIP
Σε απόθεμα: 7753 pcs
Κατεβάστε: 205K100CS4-FA.pdf
RFQ
205K100CS4
205K100CS4
Περιγραφή: CAP NETWORK 2UF 100V 6DIP