205K100CS4
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
205K100CS4 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP NETWORK 2UF 100V 6DIP
Φύλλα δεδομένων: 205K100CS4.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 205K100CS4
Αριθμός εξαρτήματος 205K100CS4 Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP NETWORK 2UF 100V 6DIP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 8276 pcs Φύλλο δεδομένων 205K100CS4.pdf
Τάση - Ονομαστική 100V Ανοχή ±10%
Συντελεστής θερμοκρασίας - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.500" L x 0.449" W (12.70mm x 11.40mm)
Σειρά Capstick® CS Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 6-DIP
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.250" (6.35mm) διηλεκτρικό υλικό Polymer, Metallized
Λεπτομερής περιγραφή 2µF Bussed Capacitor Array 100V 6-DIP κύκλωμα Τύπος Bussed
χωρητικότητα 2µF
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
205DCN2R7S
205DCN2R7S
Κατασκευαστές: Illinois Capacitor
Περιγραφή: CAPACITOR 2F -20% +50% 2.7V T/H
Σε απόθεμα: 108694 pcs
Κατεβάστε: 205DCN2R7S.pdf
RFQ
205DER2R5SFQ
205DER2R5SFQ
Περιγραφή: CAP 2F -20%, +50% 2.5V T/H
Σε απόθεμα: 128741 pcs
Κατεβάστε: 205DER2R5SFQ.pdf
RFQ
205K100CS4-FA
205K100CS4-FA
Περιγραφή: CAP ARRAY 2UF 100V 6DIP