108LMU200M2EE
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
108LMU200M2EE Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Illinois Capacitor
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 1000UF 20% 200V SNAP
Φύλλα δεδομένων: 108LMU200M2EE.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 108LMU200M2EE
Αριθμός εξαρτήματος 108LMU200M2EE Κατασκευαστής Illinois Capacitor
Περιγραφή CAP ALUM 1000UF 20% 200V SNAP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5473 pcs Φύλλο δεδομένων 108LMU200M2EE.pdf
Τάση - Ονομαστική 200V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 1.378" Dia (35.00mm)
Σειρά LMU Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 2.28A @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 3.3516A @ 100kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - Snap-In Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C μόλυβδος Απόσταση 0.394" (10.00mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.457" (37.00mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 165.8 mOhm @ 120Hz Λεπτομερής περιγραφή 1000µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 165.8 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C
χωρητικότητα 1000µF εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
108M12-HV
108M12-HV
Κατασκευαστές: Red Lion Controls
Περιγραφή: NETWORK SWITCH-UNMANAGED 8 PORT
Σε απόθεμα: 147 pcs
Κατεβάστε: 108M12-HV.pdf
RFQ
108LMX200M2DF
108LMX200M2DF