108LMB250M2EF
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
Illinois Capacitor
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 1000UF 20% 250V SNAP
Φύλλα δεδομένων: 108LMB250M2EF.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1280 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 108LMB250M2EF
Αριθμός εξαρτήματος 108LMB250M2EF Κατασκευαστής Illinois Capacitor
Περιγραφή CAP ALUM 1000UF 20% 250V SNAP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 21825 pcs Φύλλο δεδομένων 108LMB250M2EF.pdf
Τάση - Ονομαστική 250V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 1.378" Dia (35.00mm)
Σειρά LMB Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 2.56A @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 3.763A @ 10kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - Snap-In Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 22 Weeks Ισόβια @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
μόλυβδος Απόσταση 0.394" (10.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.654" (42.00mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 248.68 mOhm @ 120Hz
Λεπτομερής περιγραφή 1000µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 248.68 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 105°C χωρητικότητα 1000µF