108CKE063M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
108CKE063M Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Illinois Capacitor
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 1000UF 20% 63V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 108CKE063M.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 108CKE063M
Αριθμός εξαρτήματος 108CKE063M Κατασκευαστής Illinois Capacitor
Περιγραφή CAP ALUM 1000UF 20% 63V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 138440 pcs Φύλλο δεδομένων 108CKE063M.pdf
Τάση - Ονομαστική 63V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.630" Dia (16.00mm)
Σειρά CKE Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 1.45A @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 2.03A @ 100kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can Αλλα ονόματα 1572-1055
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 22 Weeks
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C μόλυβδος Απόσταση 0.295" (7.50mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.043" (26.50mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 149.2 mOhm @ 120Hz Λεπτομερής περιγραφή 1000µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 149.2 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C
χωρητικότητα 1000µF εφαρμογές General Purpose