108CKE025M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
108CKE025M Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Illinois Capacitor
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 1000UF 20% 25V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 108CKE025M.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 108CKE025M
Αριθμός εξαρτήματος 108CKE025M Κατασκευαστής Illinois Capacitor
Περιγραφή CAP ALUM 1000UF 20% 25V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 280764 pcs Φύλλο δεδομένων 108CKE025M.pdf
Τάση - Ονομαστική 25V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.394" Dia (10.00mm)
Σειρά CKE Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 820mA @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 1.148A @ 100kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can Αλλα ονόματα 1572-1054
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 22 Weeks
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C μόλυβδος Απόσταση 0.197" (5.00mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.689" (17.50mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 232.1 mOhm @ 120Hz Λεπτομερής περιγραφή 1000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 232.1 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C
χωρητικότητα 1000µF εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
108C
108C
Κατασκευαστές: Keystone Electronics Corp.
Περιγραφή: COVER BATTERY RETAINING FOR 108
Κατεβάστε: 108C.pdf
RFQ
108CKE025MLQ
108CKE025MLQ